V pondelok som odpísal šéfa….

Sľúbil som mu pred troma týždňami že istú úlohu prevezmem ale nakoniec som tak v pondelok nespravil. Namiesto toho som mu začal vysvetľovať že to nie je také ľahké ako si predstavuje…Mrzí ma to….
Ale zato som spravil viacero chýb:-)

  1. Prišiel som v pondelok ráno do práce a až v práci som sa začal orientovať do čoho tento týždeň pichnem….chyba..mal som tak spraviť v nedeľu večer
  2. Minulý piatok som si narýchlo nespísal čo všetko mám rozrobené- projekty, úlohy
  3. Vedel som že mi šéf zavolá ale nepripravil som si kvalitné argumenty – rozumej výhovorky
  4. Šéfovy sa predsa nehovorí nie…..Alebo áno?

Takže teraz rozmýšľam ako si to vyžehliť….
Nevadí skúsim to dohnať…aspoň viem kde som spravil chybu nie?..
SM Frisky

Ladislav Kamenický

Opozícia chce odvolávať aj Kamenického, koalícia však pondelkovú schôdzu zablokuje

11.06.2026 15:16

Ministrovi opoziční poslanci vyčítajú nezvládnutú konsolidáciu a prehlbovanie deficitu.

Ursula von der Leyenová

Nový problém pre von der Leyenovú. Súdny poradca spochybnil utajovanie vakcínových zmlúv proti covidu

11.06.2026 15:07

Po afére Pfizergate čelí komisia ďalšiemu problému.

Britský minister obrany John Healey

Britský minister obrany Healey podal demisiu pre spory o vojenské výdavky

11.06.2026 13:50, aktualizované: 14:54

Premiérovi Keirovi Starmerovi v rezignačnom liste vyčítal, že nedokázal zabezpečiť prostriedky potrebné na obranu krajiny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 2494x
Priemerná čítanosť článkov: 2494x

Autor blogu

Kategórie

Archív

Odkazy